Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Ústavko - kz v 1. ročníku

Ústavko - kz v 1. ročníku 22. dub 2010 21:45 #1

Dneska jsem psala zápočet v individuálním termínu (nic za tím nehledejte, zdravotní důvody - test jsem měla jako každý jiný) s tím, že jsem nestíhala číst prováděcí legislativu, jen ústavu + zde stažené poznámky od rezzy. Poznámky super, ale fakta z prováděcí legislativy (zejména z jednacího řádu PS) mi fakt chyběla a udělala jsem to "s odřenejma ušima".
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ústavko - kz v 1. ročníku 23. dub 2010 07:33 #2

  • jhy
  • Avatar uživatele jhy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 75
  • Karma: 0
a jak prosim te vypadal ten test ?? je tam zase nejaka esej nebo jen normalni test multiple choice
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ústavko - kz v 1. ročníku 23. dub 2010 15:35 #3

  • coolturista
  • Avatar uživatele coolturista
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Asi sem byl mystifikovan nebo mylne informovan, ale mel jsem za to, ze ke KZku opravdu neni nutne znat podrobne provadeci predpisy(jednaci rady, zakon o bezp. CR atd..) a doufal jsem, ze tohle KZtko by nemel byt problem.
Nepamatujes si otazky?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ústavko - kz v 1. ročníku 24. dub 2010 08:45 #4

  • Ivanaa
  • Avatar uživatele Ivanaa
  • OFFLINE
  • Expert
  • Příspěvky: 155
  • Karma: 0
Já jsem psala ten test předloni, učila jsem se z knihy, přednášek, a také si přečetla odpovídající předpisy a vzpomínám si, že právě díky četbě předpisů jsem byla schopna odpovědět na záludné dotazy multiple choice, tak i otázky, kde chtěli výklad a nakonec i napsat znění textu, kterým prezdent vyhlašuje volby. (to jsem zase načerpala na internetu). Šlo totiž o takové podrobnosti, které nám nikdo nevykládal a ani v knize nebyly, zřejmě byly ty otázky sestaveny tak, aby bylo možné prověřit znalost legislativy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ústavko - kz v 1. ročníku 24. dub 2010 09:37 #5

  • jhy
  • Avatar uživatele jhy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 75
  • Karma: 0
a je tam teda neco podobnyho jako na statovede, nejaka esej na tema ?? nebo jenom vylozene test...diik:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Ústavko - kz v 1. ročníku 26. dub 2010 04:44 #6

  • Ivanaa
  • Avatar uživatele Ivanaa
  • OFFLINE
  • Expert
  • Příspěvky: 155
  • Karma: 0
Ne esej tam předloni nebyla, ale já tam měla za úkol napsat text, kterým prezident vyhlašuje volby.
Co měli v jiných skupinách ale nevím.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.037 sekund
Powered by Kunena fórum